Розмір пакету

Протокол IPv6 вимагає, щоб кожний канал мав розмір максимальної одиниці передавання (MTU) принаймні 1280 байт або більше. Якщо ж канал не забезпечує таких можливостей, то потрібно використовувати специфічну для каналу зв’язку фрагментацію, але ця фрагментація повинна проводитись на канальному рівні. Таким чином, для протоколу IPv6 будь-яка канальна технологія має забезпечувати можливість передавання мінімум 1280 байт.

Канали, які мають змогу налаштовувати MTU (такі як PPP-канали), повинні бути сконфігуровані на MTU в 1280 байт. Рекомендовано встановлювати це значення в 1500 байт або більше, для того щоб запобігти фрагментації при інкапсуляції в IPv6 інших протоколів.

Вузол повинен мати можливість отримувати пакети такого розміру, який забезпечується MTU безпосередньо приєднаних до вузла каналів зв’язку.

Надзвичайно рекомендується, щоб IPv6 вузол використовував механізм визначення MTU на шляху (Path MTU Discovery) для використання максимально можливого розміру пакету на шляху від відправника до одержувача пакету. Тим не менш, мінімальні реалізації IPv6, такі як ПЗУ завантаження (boot ROM) можуть просто обмежувати максимальний розмір пакетів для передавання в 1280 байт.

Для можливості передавати пакети, розмір яких більший ніж значення MTU, вузол може використовувати заголовок фрагментації. Проте очікується, що протоколи верхнього рівня не будуть генерувати пакетів, розмір яких перевищує значення MTU на шляху.

Вузол повинен мати можливість збирати фрагментовані пакети в один, розмір якого може бути більшим ніж 1500 байт. Проте від протоколів верхнього рівня вимагається не генерувати пакетів, розмір яких більше 1500 байт, якщо немає впевненості в тому, що приймаючий вузол має можливість зібрати такий пакет.

Далі – “Вказівник потоку

Опубліковано на сайті: “IPv6 українською

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: