Альтернативні адреси

Альтернативна адреса в IPv6 це адреса, яку призначено більш ніж одному інтерфейсу (зазвичай ці інтерфейси розташовано на різних вузлах), з такою властивістю що пакет, посланий на альтернативну адресу, буде маршрутизовано на „найближчий” інтерфейс, який має цю адресу. Термін „найближчий” слід сприймати в контексті протоколів маршрутизації і їх методів вимірювання відстаней.

Альтернативні адреси розподіляються із адресного простору індивідуальних адрес, використовуючи будь-який визначений формат індивідуальних адрес. Тому альтернативні адреси синтаксично не відрізняються від індивідуальних адрес. Якщо індивідуальна адреса призначається більш ніж одному інтерфейсу, таким чином переходячи в тип альтернативних адрес, вузол, якому ця адреса призначається, має бути достатньо налагодженим щоб знати про те, що це є альтернативна адреса.

Для будь-якої призначеної альтернативної адреси є довший префікс P цієї адреси, який визначає всі топологічну область, в якій знаходяться всі інтерфейси приналежні до цієї альтернативної адреси. Всередині області, яка визначається P, альтернативна адреса повинна підтримуватись окремим записом в таблицях маршрутів (який звичайно називають „маршрут до хосту”); за межами цієї області альтернативна адреса може бути агрегована в маршрутний запис для префіксу P.

Найбільш очікуване використання подібних адрес для ідентифікації групи маршрутизаторів, які належать компанії, що надає послуги доступу до інтернет. Ці адреси можуть використовуватись як проміжні адреси в Заголовку маршрутизації, вказуючи таким чином що пакети мають пройти через відповідного провайдера або послідовність провайдерів.

Далі – “Групові адреси

Опубліковано на сайті: “IPv6 українською

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: