Індивідуальні адреси

Індивідуальні адреси в IPv6 є агрегованими з префіксами будь-якої довжини так само як IPv4 адреси в CIDR. Є декілька типів індивідуальних адрес, зокрема глобальні індивідуальні, індивідуальні локальні в межах сайту та індивідуальні локальні в межах каналу зв’язку. Також є деяка кількість спеціальних підтипів глобальних індивідуальних адрес, такі як IPv6 адреси з вбудованими IPv4 адресами. Додаткові типи або підтипи адрес можуть бути визначені в майбутньому.

Вузол IPv6 може мати різний рівень знань про внутрішню будову IPv6 адреси, в залежності від того, яку роль виконує цей вузол (наприклад, хост або маршрутизатор). Як мінімум, вузол може вважати що індивідуальна адреса (разом з його власною) не має жодної внутрішньої структури:

індивідуальна адреса

індивідуальна адреса

Більш розвинутий хост (проте все ще простий) може додатково мати інформацію про префікси підмереж для каналів до яких його під’єднано, де різні адреси можуть мати різні значення для n:

індивідуальна адреса з префіксом

індивідуальна адреса з префіксом

Тоді як дуже простий маршрутизатор може не мати жодної інформації про внутрішню структуру індивідуальної IPv6 адреси, маршрутизатори повинні мати інформацію про один або більше ієрархічних кордонів для функціонування протоколів маршрутизації. Ці кордони будуть змінюватись від маршрутизатора до маршрутизатора, в залежності від того, яку позицію він займає в ієрархії маршрутизації.

Далі – “Ідентифікатор інтерфейсу

Опубліковано на сайті: “IPv6 українською

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: