Конфігурований тунель за замовчуванням з використанням IPv4 „альтернативних адрес”

Адресою кінцевої точки тунелю за замовчуванням може бути IPv4 адреса одного з IPv6/IPv4 маршрутизаторів на кордоні з IPv6 магістраллю. Аналогічно адресою кінцевої точки тунелю може бути IPv4 „альтернативна адреса”. За такого підходу, декілька IPv6/IPv4 маршрутизаторів оголошують про IPv4 доступ до тієї самої IPv4 адреси. Всі ці маршрутизатори приймають пакети на цю адресу як на власну, а також деінкапсулюють IPv6 пакети тунельовані до цієї адреси. Коли IPv6/IPv4 вузол надсилає інкапсульований пакет за цією адресою, він доставляється лише до одного з маршрутизаторів на межі, але до якого саме вузол відправника не знатиме. Система IPv4 маршрутизації, зазвичай, доставить пакет до найближчого з маршрутизаторів (наприклад, до верхнього, зображеного на рис.)

Конфігурований тунель за замовчуванням з використанням IPv4 „альтернативних адрес”

Використання конфігурованих тунелів за замовчуванням з IPv4 „альтернативною адресою” забезпечує високу ступінь надійності завдяки використанню декількох маршрутизаторів на межі, навантаження кожного з яких може бути передано до іншого якщо він вийде з ладу.

Проте при використанні такого типу тунелів необхідно недопускати фрагментації. Оскльки невідомий конкретний кінцевий одержувач пакету, який відправлений на IPv4 „альтернативну адресу”, тому різні фрагменти пакету можуть бути доставлені до різних маршрутизаторів. Звичайно, що жодний з таких маршрутизаторів не зможе відновити повний пакет, а отже цей пакет буде втрачено. Для недопущення подібних ситуацій, необхідно уникати фрагментації (використовуючи IPv4 MTU принаймі в 1300 байт) або зменшувати частоту змін в IPv4 маршрутизації.

Далі – “Вхідна фільтрація

Опубліковано на сайті: “IPv6 українською

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: