Вхідна фільтрація

Вузол деінкапсулювання повинен перевіряти допустимість тунельної адреси відправника перед тим, як передавати деінкапсульований пакет далі. Це необхідно для недопущення обходу вхідної фільтрації [17]. Звичайно, пакети які призначені для транспортного рівня вузла деінкапсулювання не повинні проходити подібну перевірку. Для двонаправлених конфігурованих тунелів така перевірка проводиться як перевірка того, що IPv4 адреса відправника є кінцевою точкою тунелю. Для однонаправлених конфігурованих тунелів вузол деінкапсулювання повинен мати список адресних префіксів IPv4, які є допустими кінцевими точками тунелю. Подібний список не повинен мати жодного запису в тому випадку, коли вузол сконфігуровано для просування пакетів далі, які отримані через однонаправлений конфігурований тунель.

[17]. Ferguson, P. and D. Senie, “Network Ingress Filtering: Defeating Denial of Service Attacks which employ IP Source Address Spoofing”, RFC 2827, May 2000.

Далі – “Автоматичне тунелювання

Опубліковано на сайті: “IPv6 українською

One Response to Вхідна фільтрація

  1. […] в DNS та налаштувати вхідну фільтрацію (аналогічно до “Вхідна фільтрація“). Маршрутизатор також повинен генерувати відповідні […]

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: