Мережі без явного управління

До таких мереж відносять одну підмережу, яка через одного ISP під’єднана до Інтернет. В цій підмережі може бути багато хостів, але всі вони використовують адреси з одного діапазону. Приблизна структура такої мережі зображена на рис:

Мережі без явного управління

Мережі без явного управління

Між підмережею та каналом доступу ISP присутній шлюз, який може виконувати функції NAT та захисного екрану (firewall). Якщо шлюз виконує функції NAT, то всередині підмережі використовуються адреси з діапазону для приватного використання. Головна особливість таких мереж полягає в тому, що шлюз не керованим. В більшості випадків він є простим „пристроєм”, який використовує декілька статичних правил. Зазвичай, шлюз виготовляється і конфігурується самим ISP.

Канал доступу між мережею без явного управління та ISP може бути постійним (наприклад, xDSL), або динамічним (телефонне з’єднання або лінія ISDN). В найбільш простому випадку вся мережа без явного управління може бути представлена одним хостом, під’єднаним до ISP.

В деяких випадках шлюз може бути замінено на міст другого рівня моделі OSI. В такому випадку хост матиме прямий доступ до сервісів ISP. Для того, щоб розглянути і такі випадки, будемо вважати що хост під’єднано напряму до ISP, тобто шлюз не використовується.

В даному випадку не розглядаються мережі, які складаються з декількох підмереж. Для таких мереж повинен існувати хоча б один внутрішній маршрутизатор, який потребує обслуговування, а отже, такі мережі не можуть вважатись мережами без явного управління.

Для такого класу мереж основною вимогою при переході з IPv4 на IPv6 залишається можливість працювати з певним колом прикладних програм. Таких програм може бути дуже багато (електронна пошта, веб-сторінки, передавання файлів), проте всіх їх можна об’єднати в декілька груп в залежності від вимог, які вони вимагають від з’єднання.

На початку необхідно класифікувати такі прикладні програми по групам, а потім визначитись з кожною із груп щодо необхідності модифікації для роботи з IPv6.

Далі – “Прикладні програми

Опубліковано на сайті: “IPv6 українською

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: